Iščete edinstveno priložnost za delo, kjer narava in svež gorski zrak obogatita vsakodnevne izkušnje? Sodobno opremljen hotel Montis, ki se nahaja na 1.410m nadmorske višine, v krajinskem parku Golte, išče nove člane ekipe, ki so pripravljeni zagotavljati vrhunsko storitev v objemu narave.

Trenutno v našo ekipo vabimo posameznike za naslednja delovna mesta:

KUHAR (M/Ž)

KUHAR (M/Ž)

Ključne naloge in odgovornosti:
• Priprava jedi v skladu z recepturami in navodili nadrejenega.
• Vzdrževanje reda in čistoče v kuhinji, vključno z napravami in delovnimi površinami.
• Spremljanje zalog hrane in surovin, preverjanje datumov uporabnosti ter pravočasno obveščanje nadrejenih o potrebnih dopolnitvah.
• Redno izpolnjevanje HACCP standardov in vodenje evidenc o hrani.
• Ostala opravila po nalogu nadrejenega.

Kompetence in veščine:
• Obvladovanje kuharskih tehnik in sposobnost priprave jedi po recepturah.
• Poznavanje pravil higiene in standardov (HACCP).
• Organiziranost in sposobnost dela v hitrem tempu.
• Sposobnost dela v timu in pod stresom.

Prijavo v življenjepisom pošljite na [email protected]. Za več informacij pokličite na +386(0)70 663 522

NATAKAR (M/Ž)

• Strežba gostov v glavni restavraciji in drugih enotah.
• Profesionalna komunikacija z gosti: sprejemanje naročil, predstavljanje menijev in posebnih ponudb na privlačen in strokoven način.
• Vnos naročil v računalniški sistem, izdaja računov in skrb za natančnost pri gotovinskih in brezgotovinskih plačilih.
• Postrežba hrane in pijače iz točilnih pultov in kuhinje, ter opravljanje del za točilnim pultom.
• Skrb za urejenost in čistočo delovnega okolja, vključno s čiščenjem in postavitvijo miz ter inventarja v glavni in samopostrežni restavraciji, v barih, konferenčni dvorani in lobby baru.

• Sposobnost učinkovite komunikacije in prijaznosti do gostov.
• Znanje o strežbi hrane in pijače ter upravljanje z blagajno.
• Natančnost, organiziranost in skrb za čistočo.

SOBAR (M/Ž)

SOBAR (M/Ž)

Opis delovnega mesta: Sobar/-ica je odgovoren/-a za zagotavljanje čistoče in urejenosti hotelskih sob ter skupnih prostorov. Delo vključuje redno čiščenje in vzdrževanje prostorov, skrb za hotelsko perilo ter reševanje potreb gostov v povezavi
s čistočo.

Naloge in odgovornosti:
• Čiščenje hotelskih sob, hodnikov, stopnišč, dvigal, lobijev, restavracij, wellnessa in drugih prostorov.
• Skrb za čistočo okolice hotela, vključno s pomočjo pri odstranjevanju snega in čiščenju zaledenelih površin.
• Zbiranje umazanih rjuh, brisač in drugega perila ter priprava le-tega za pralnico.
• Pranje in likanje hotelskega perila ter oblačil gostov, če to zahteva storitev.
• Čiščenje pohištva, preprog, oken in drugih površin v hotelskih sobah in javnih prostorih.
• Odstranjevanje odpadkov iz smetnjakov in transport do zabojnikov ter ustrezno ločevanje odpadkov.
• Skrb za vzdrževanje okrasnih rastlin in nasadov v hotelu ter njegovi okolici.
• Uporaba čistil in detergentov v skladu z varnostnimi navodili ter standardi hotela.
• Poročanje recepciji o stanju sob, zalogah čistil, okvarah in zaznanih napakah med čiščenjem.
• Ravnanje z izgubljenimi in pozabljenimi predmeti gostov ter njihova dostava na recepcijo.
• Izvajanje drugih nalog po navodilih nadrejenih, vključno s pomočjo pri organizaciji dogodkov in posebnih nalogah, vezanih na čistočo in vzdrževanje prostorov.

MASER (M/Ž)

MASER (M/Ž)

• Delo v Wellnessu.
• Izvajanje vseh vrst masaž.
• Izvajanje nege obraza in telesa.
• Izvajanje nege stopal, rok in nohtov ter ostalih kozmetičnih storitev.
• Skrb za strokovnost, kakovost in točnost pri opravljanju storitev.

Pričakujemo:
• Zaželene so izkušnje na podobnem delovnem mestu.

RECEPTOR/ NOČNI RECEPTOR (M/Ž)

Opis delovnega mesta: Receptor in nočni receptor sta ključna člana hotelske ekipe, odgovorna za sprejemanje gostov, zagotavljanje informacij, obdelavo rezervacij, izdajanje računov in skrb za splošno zadovoljstvo gostov. Njuna vloga vključuje tudi komunikacijo z drugimi zaposlenimi, nadzor nad tekočimi aktivnostmi v hotelu in obravnavanje težav ali pritožb.

• Sprejemanje in pozdravljanje gostov.
• Informiranje gostov o hotelskih storitvah in cenikih.
• Izvajanje prijave in odjave gostov ter upravljanje gostovih podatkov.
• Sprejemanje naročil, rezervacij in odpovedi preko različnih komunikacijskih kanalov (telefon, e-pošta, osebno).
• Izdajanje računov in obdelava gotovinskih ter brezgotovinskih plačil.
• Reševanje pritožb in sprejemanje posebnih zahtev gostov.
• Sprejemanje telefonskih klicev in posredovanje klicev odgovornim osebam.
• Skrb za čistočo in urejenost recepcijskega prostora, službene uniforme in osebni izgled.
• Dnevna priprava in posredovanje policijskih poročil.
• Ustrezna primopredaja informacij naslednji izmeni, bodisi ustno bodisi pisno.
• Sprejemanje informacij od sobaric in drugega osebja o napakah ter okvarah v hotelu in posredovanje teh informacij tehničnemu sektorju.
• Obveščanje nadrejenih o večjih napakah in zamudah pri odpravi tehničnih težav.
• Izvajanje dodatnih nalog po navodilih nadrejenega.

Dodatne naloge za nočnega receptorja:
• Delo ponoči, zagotavljanje varnosti in nadzora nad hotelskimi prostori med nočnimi urami.
• Reševanje morebitnih izrednih situacij in zagotavljanje varnega okolja za goste.

ZAPOSLIMO

ZAPOSLIMO
ZAPOSLIMO
ZAPOSLIMO
ZAPOSLIMO
ZAPOSLIMO

Če si se prepoznal/-a v enem izmed oglasov in verjameš, da bi s svojimi znanji, izkušnjami in energijo doprinesel/-a k naši ekipi, te vabimo, da se nam pridružiš.

Za več informacij nas kontaktirajte na +386(0)70 663 522 ali [email protected]

Veselimo se tvoje prijave.

Ekipa Golte

Četudi se letni časi spreminjajo, naša lokacija ostaja ista.

Ostanite z nami.

  • instagram
  • Facebook
  • youtube
  • linkedin